sobota, 5 lutego 2011

Strona 33Kolejna fotografia ze znanego nam zakładu fotograficznego "Stella" w Kamionce Strumiłowej. Na atelierowym zdjęciu uwieczniono wielopokoleniową rodzinę. Niestety prócz pieczątki firmowej rewers jest pusty. Może komuś z czytelników uda się rozpoznać sportretowane osoby?

.....

Tym razem to już naprawdę ostatnia fotografia z Nierośna.
Rodzinna sielanka w letniej scenerii. Wawrzyniec, Olga, Fila i nieznajoma z małym dzieckiem na kolanach wylegujący się na łące niedaleko Nierośna. Samą miejscowość widać na horyzoncie, w tym znany, charakterystyczny budynek szkoły po lewej stronie.

Update: Na tej fotografii z rodziny Hyków jest tylko Fila. Po raz kolejny pomyliłam pana o podobnym wyglądzie z Wawrzyńcem.

.....
Kolejna fotografia z czasów studiów przedstawiająca Włodzimierza z kolegą na warszawskiej ulicy. Panowie tym razem nie w krawatach, ale pod muchami.

3 komentarze:

 1. Na temat zdjęcia pierwszego nic nie mogę powiedzieć, tych osób po prostu nie znam. Nie można wykluczyć, że należą do rodziny, przecież zarówno Wawrzyniec jak i Olga mieli rodzeństwo, kuzynów itd.
  Zdjęcie drugie zatytułowane " rodzinna sielanka" przedstawia z naszej rodziny tylko Filę. Natomiast trzy dorosłe osoby /jedna z dzieckiem/, to prawdopodobnie grono pedagogiczne lub ich rodziny. Pan z wąsikiem jest uwidoczniony na kilku zdjęciach z Nierośna np. przy płocie szkoły /stoi między Wawrzyńcem i Adamem/ lub na ławce przed szkołą / zdjęcie zbiorowe/.
  Na trzecim zdjęciu osoba z lewej to oczywiście Włodzimierz. - J.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za sprostowanie. Informację dodałam do posta :)

  OdpowiedzUsuń
 3. też rozpoznałam Babcię na drugim zdjęciu:) paulina

  OdpowiedzUsuń